Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 66.38 m2

Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate!

99.570 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate. Prona ka siperfaqe 66.38m² dhe organizohet ne open space eshte i gjithi i shtruar me parket dhe disponon nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Opsionale shitet dhe garazhdi me siperfaqe 31m² dhe eshte me dritare dhe qepen ne vleren 30.000€ per garazhdin. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32846
Cmimi: 99.570 €
Siperfaqja: 66.38 m2
ID e Pronës: G253
Garazh: 30.000€
Siperfaqja e Garazhit: 31m²
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate