Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 396.30 m2

Shitet ambjent komercial tek Kopshti Zoologjik!

830.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambjent komercial tek Kopshti Zoologjik. Ambjenti pozicionohet ne katin 0 buze rruge,ka siperfaqe totale 396.3m² dhe lartesi 305m. Organizohet ne openspace, me fasade xhami dhe gjysma aktualisht e arreduar per zyra. Disponon tualete te ndara per femra dhe meshkuj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 830.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35810
Cmimi: 830.000 €
Siperfaqja: 396.30 m2
ID e Pronës: G621

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate