Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 177.46 m2

Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate!

638.856 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, pozicionohet ne katin 0 buze rruge, ka siperfaqe 177.46m²  dhe organizohet ne open space. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona eshte ne zhvillim dhe ambienti eshte corner dhe disponon fasad xhami. Cmimi 3600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35825
Cmimi: 638.856 €
Siperfaqja: 177.46 m2
ID e Pronës: G623
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate