Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 290.00 m2

Jepet me qera duplex tek Rruga e Durresit!

3.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera duplex tek Rruga e Durresit! Apartamenti ndodhet prane Kafe Flora ne fillim te rruges se Durresit. Pozicionohet ne nje godine moderne dhe bashkekohore. Organizohet nga tre ambjente me dalje ne ballkon, tre tualete. Siperfaqja e apartamentit eshte 290m². Orientimi mjaft i favorshem i mundeson ndricim natyral gjate dites. Kjo godine moderne e bashkeohore ndodhet ne zemer te Tiranes e rrethuar nga te gjitha facilitetet qe ofron urbanistika e qendres (kopshte,Shkolla,Spitale etj ). Ne cmim perfshihen dhe tre poste parkimi ne -2. Cmimi 3500€/muaj neto.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38957
Cmimi: 3.500 €
Siperfaqja: 290.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 3
ID e Pronës: G941

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Duplex
Qera
Apartament 1+1
Shitje
55.100 €

Shiten apartamente ne Golem!

1 BD
1 BA
55.10 m2
Apartament 1+1
Shitje
143.600 €

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
71.80 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate