Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 97.83 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri!

97.830 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks rezidencial me 9 kate dhe 2 kate nentoke, kompleksi eshte ne faze karabina. Pronat kan siperfaqe 97.83 m², 106.93 m², 107.50 m², 117.51 m² dhe organizohen nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe ballkon. Mundesi opsionale zgjedhje ne kat dhe orientim. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40433
Cmimi: 97.830 €
Siperfaqja: 97.83 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1095

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate