Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 112.40 m2

Okazion! Shiten apartamente 2+1+2 ne Yzberisht!

112.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shiten apartamente 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamentet ndodhen ne kat dhe orientim te ndryshem te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamentet kane siperfaqe 112.4m², 112.5m², 116m², 127.49m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Dyert, hidrosanitaret, instalimet dhe pllakat perzgjidhen nga klienti sipas deshires ne momentin e blerjes dhe kostot e tyre jane te perfshira ne cmim. Punimet perfundojn brenda 10 diteve. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30571
Cmimi: 112.400 €
Siperfaqja: 112.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G35

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate