Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 37.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Green City, ne Astir!

300 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Green City, ne Astir. Ambienti ka siperfaqe 37m². Ambienti eshte i organizuar ne open space dhe disponon 1 tualet. Ambient dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndyshme si klinik dentare, sallon bukurie, zyre etj.. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon fasad xhami. Nje rast per mos tu humbur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Cmimi: 300€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30909
Cmimi: 300 €
Siperfaqja: 37.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G67

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate