Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 157.00 m2

Jepet me qera restorant ne rrugen e Durresit!

1.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera restorant ne rrugen e Durresit! Ambienti ka sipefaqe totale 157m² dhe ndodhet ne kat 0. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara dhe me te frekuentura. Ambienti eshte totalisht i invenstuar, ka mobilim modern, disponon 2 tualete, kuzhine e kompletuar, parket, sistem kondicionim – aspirim. Prona gjithashtu ka klientel te ngritur dhe xhiro te larte ditore. Ndodhet ne nje pozicion shume te aksesueshem. Prona disponon 15 tavolina & 42 karrike. Cmimi 1800€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39373
Cmimi: 1.800 €
Siperfaqja: 157.00 m2
ID e Pronës: G982

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate