Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 145.00 m2

Jepet me qera apartament i pershtatshem per zyra prane Stadiumit Air Albania!

2.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament i pershtatshem per zyra prane Stadiumit Air Albania. Ambienti ndodhet ne katin e 5 te banimit. Ka nje siperfaqe totale 145 m² dhe organizohet ne 3 dhoma, 2 tualete, 2 depo te vogla dhe 2 ballkone. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Çmimi 2100€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32605
Cmimi: 2.100 €
Siperfaqja: 145.00 m2
Dhomat total: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G217
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate