Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen Myslym Shyri!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri,te miradministruar me dy ashensore. Organizohet ne tre ambjente pune, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe jepet i mobiluar si ne foto,kondicioner me cdo ambjent. Mundesi parkimi ne katin -3 ne vleren 140€/posti. Cmimi 1000€ muaj/neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38004
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G862

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
191.270 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
123.40 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate