Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 134.00 m2

Jepet me qera apartament 3+1 bosh ne Bllok!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 bosh ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambiente, nje sallon i bollshem, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Siperfaqja e apartamentit eshte 134m², disponon sistem ngrohje-ftohje dhe eshte i pershtatshem per zyra.  Cmimi 1500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36957
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 134.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G745

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate