Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 350.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Kombinat!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Kombinat. Prona ka siperfaqe 350m² eshte i organizuar ne 2 ambiente, disponon 2 tualete dhe 1 oborr me siperfaqe 650m² e cila mund te sherbej per parkim, eshte i pershtatshem per biznese te ndyshme si zyra, call center, depo farmaceutike etj.. Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruge dhe ka lartesi 4m. Cmimi: 1500€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36989
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 350.00 m2
ID e Pronës: G478
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate