Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi ” The Touch Of Sun”!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi ” The Touch Of Sun”. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande.Prona ndodhet ne nje nga komplekset me te vecanta dhe unike ne Tirane, e ideuar dhe ndertuar nga investitore dhe firme Austriake ndertimi. Ne kompkeks perfshihet per perdorim te banoreve: Pishine, Barbeque, Kend Lojerash per Femijet, Kinema ku mund te rezervohet orar per te pare Filma, Palester, Salle Lojerash, Salle Eventesh dhe Security i dedikuar i kompleksit 24h. Rezidenca Touch Of The Sun eshte nje kompleks rezidencial modern me vendndodhje te pershtatshme ne pjesen juglindore te Tiranes, ne Bashkine e Farkes, nje nga zonat me te preferuara. Kompleksi eshte vetem 0.5 km larg qendrës tregtare TEG dhe vetëm 6min me makine nga qendra e Tiranes. E krijuar posaçerisht per ata qe deshirojne te kene nje jete te sigurt, te qete dhe te rehatshme. Ne kete rezidence mund te shijoni nje zone te mrekullueshme te gjelberuar, nje pishine verore, nje kend lojrash te kendshme per femijwt tuaj, nje ambient argetues dhe relaksues, duke perfshire palester, dhome lojrash dhe kinema.Sistemi i sigurise eshte shume i larte, ku mbikqyret 24/7 me kamera, dhe roje ne hyrje te rezidencës. Ne rastet e problemeve të energjise elektrike, apo problemeve me ujin, rezidenca ka nje gjenerator rezerve dhe nje vendburim uji që mban 35000 litra ujë. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd. Cmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43589
Cmimi: 700 €
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1415

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate