Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 130.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Barrikadave! Apartamenti ka siperfaqe 130m² dhe organizihet nga nje sallon me dalje ne ballkon, ambjent ngrenie i vecuar, dy dhoma gjumi,tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 11 katesh me dy ashensore me orjentim Lindje. Arredim modern,kondicionimi dhe shtrim me parket. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37479
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 130.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G801

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate