Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar eshte i gjithi i shtruar me parket dhe disponon kondicioner ne cdo ambient. Prona ka orientim Lindje-Perendim. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32617
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G219
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate