Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Tirana Garden Building!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Tirana Garden Building. Godina eshte nje nga projektet me te vleresuara, si nga pamja por edhe nga cilesia e punimeve dhe materialet e ndertimit. Ka lokacion perfekt ne zemer te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme afer. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 80m² dhe organizohet nga dy ambjente,nje tualet,nje ballkon dhe korridor shperndares. Ne secilin ambjent te apartamentit ofrohet nje pamje fantastike te Tiranes. Apartamenti eshte i investuar me sistem chiller, hidrosanitare incaso. Kompleksi eshte nga me te preferuarit ne kryeqytet, ndertim i vitit 2023. Kompleksi eshte projektuar nga nje studio arkitekturore e huaj, e njohur per vepra te ndertuara ne te gjithe boten. Struktura e kompleksit ruan memorien e natyres duke sjelle nje godine kopsht ne gjithe fasaden e propozuar. Kopshtet e varura ofrojne freski dhe hijezim per banoret dhe sherbimet qe do te vendosen ne kete godine. Aromat e luleve, gjelberimi dhe ngjyrat do te sjellin gjithmone nje atmosfere pranverore ne te gjithe zonen. Ka cilesi te larte ndertimi, sipas standarteve europiane. Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat kryesore te Tiranes dhe mjaft te preferuar per banim, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj appassire urbane, buze rruges se “Kavajes”, afer sheshit “21 Dhjetori”. Cmimi 650€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 41675
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1215

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate