Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 73.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek nje nga rezidencat me te reja tek Liqeni i Thate!

750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek nje nga rezidencat me te reja tek Liqeni i Thate! Apartamenti ka siperfaqe 73m² organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe i pa banuar me pare disponon te gjitha elektroshtepiaket , kuzhine inkaso, sistem kondicionimi inverter, parket, grila elektrike etj.. . Apartamenti ndodhet ne nje rezidence qe ofron nje siguri maksimale me roje dhe kamera.  Cmimi 750€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36367
Cmimi: 750 €
Siperfaqja: 73.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G686

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate