Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 38.00 m2

Shitet post parkimi tek Rruga e Durresit!

27.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet post parkimi tek Rruga e Durresit. Posti ka siperfaqe 38m² , dhe ndodhet ne katin -2 te nje godine te sapo perfunduar. Cmimi: 27.500€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36888
Cmimi: 27.500 €
Siperfaqja: 38.00 m2
ID e Pronës: G739
Kati i: -2

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate