Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 200.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial tek Pazari i Ri!

1.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial tek Pazari i Ri! Ambjenti organizohet ne duplex, me siperfaqe totale 200m², ku kati 0 ka siperfaqe 70m² eshte open space dhe disponon fasade xhami, 1 tualet. Kati 1 ka siperfaqe 130m² eshte open space dhe disponon fasade xhami, 1 tualet dhe nje ambjent magazinimi. Prona eshte e investuar,pozicionohet buze rruge dhe eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si klinika dentare,sallon bukurie,zyra etj. Cmimi 1600€/bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37153
Cmimi: 1.600 €
Siperfaqja: 200.00 m2
ID e Pronës: G766

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate