Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 97.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial ne Qender!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial ne Qender. Prona ka siperfaqe 97 m² dhe eshte i ndare ne 3 ambiente, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte i pershtatshem per zyra. Cmimi 600€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35636
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 97.00 m2
Dhomat total: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G598
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate