Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 55.00 m2

Jepet me qera ambjent komercial ne Don Bosko!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial ne Don Bosko! Ambjenti ka siperfaqe 55m² dhe eshte i organizuar ne 2 ambjente te cilat mund te bashkohen ne 1 dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Cmimi: 350€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35604
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 55.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G595

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate