Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 74.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga Bardhyl!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga Bardhyl. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri buze rruge, me pamje nga rruga kryesore. I pershatshem per biznese te ndryshme. Planimetria eshte shume e rregullt, ambienti ka nje siperfaqe 74m² dhe lartesi 4.5m (mundesi per duplex). Zona eshte mjaft e kerkuar. Çmimi 1500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33208
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 74.00 m2
ID e Pronës: G300
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate