Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 94.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Myslym Shyri!

2.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Myslym Shyri! Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne nje objekt te ri dhe ka siperfaqe totale 94m² ku 70m² eshte kati 0 & 24m² kati i 1-re. Eshte i organizuar ne dy kate me shkalle te brendshme. Ne prone jane bere investime shtes si shtrim i ri i rrjetit elektrik, sistem kamerash, sistem aspirimi kondicionimi, disponon fasade xhami. I pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh, si zyra, butik, optik, farmaci etj. Cmimi 2400€/ muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41926
Cmimi: 2.400 €
Siperfaqja: 94.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1241

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate