Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 110.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Kodra e Diellit!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Kodra e Diellit. Ambienti ka siperfaqe 110m² eshte i organizuar ne open space dhe disponon 1 tualet, eshte i pershtatshem per biznese te ndyshme si klinik dentare, sallon bukurie etj.. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe disponon ndricim natyral. Lokacion perfekt pasi ambienti eshte i orientuar nga rruga kryesore,  qe ben te kete vizibilitet te larte ne rruge per reklamimin e biznesit. Nje rast per mos tu humbur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Cmimi: 1200€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35873
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G628
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate