Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 166.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht!

157.700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti ka siperfaqje 166m² dhe organizohet ne sallon ndenje, ambjenti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, 1 tualet i perbashket, nje depo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor , ka ndricim natyral ne cdo ambjent dhe shitet bosh. Eshte i pershtatshem per banim dhe investim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ne prone jane shtruar tubat e kondicionimit. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35867
Cmimi: 157.700 €
Siperfaqja: 166.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G627

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate