Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 70.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Bulevardi Gjergj Fishta prane Ish Ekspozita!

800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Bulevardi Gjergj Fishta prane Ish Ekspozita! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 70m² ku organizohet ne nje hapesire open space dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore , ka vizibilitet te larte dhe eshte i pershtatshem per klinike dentare ,zyre avokatie/noterie, studio arkitekturore etj. Cmimi 800€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 33787
Cmimi: 800 €
Siperfaqja: 70.00 m2
ID e Pronës: G368

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate