Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Yzberisht, Kompleksi Grand Gallery!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Yzberisht, Kompleksi Grand Gallery! Eshte i organizuar ne open space dhe disponon nje tualet. Ambjenti ndodhet ne katin zero, eshte fasad xhami dhe ka siperfaqe 85 m² si dhe mundesi opsionale 40m² verand.  Cmimi 2000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40746
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 85.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1122

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate