Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 68.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Komunen e Parisit!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Komunen e Parisit, prane shkolles At Zef Pllumbi! Ambienti ka siperfaqe 68m² dhe lartesi 5 metra, organizohet ne open space, me fasade xhami dhe disponon nje tualet. Ndodhet ne nje pallat te ri, ne kat 0. Cmimi 500€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41083
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 68.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1150

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate