Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 120.00 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Bllok!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Bllok! Ambienti ndodhet ne katin e 1-re dhe ka siperfaqe neto 120m² dhe eshte i organizuar ne open space, disponon nje tualet dhe ka fasade xhami. Cmimi 10€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41527
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 120.00 m2
ID e Pronës: G1198

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate