Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 120.00 m2

Shitet ambient komercial ne Bllok!

380.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Bllok! Ambienti ndodhet ne katin e 1-re dhe ka siperfaqe neto 120m² dhe eshte i organizuar ne open space, disponon nje tualet dhe ka fasade xhami. Cmimi 380.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41530
Cmimi: 380.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
ID e Pronës: G1199

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate