Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 150.00 m2

Ekskluzive!! Jepet me qera bar-kafe-restorant ne rruge kryesore prane Spitaleve!

1.450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Jepet me qera bar-kafe-restorant tek Rruga Kongresi i Manastirit, ne rruge kryesore prane Spitaleve! Organizohet ne open space, ka siperfaqe 150m² dhe disponon 1 tualet dhe funksionon prej vitesh si bar-kafe-restorant.  Ka nje klientel teper te rregullt prej shume vitesh, si dhe nje xhiro ditore teper te kenaqeshme. Cmimi 1450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 36223
Cmimi: 1.450 €
Siperfaqja: 150.00 m2
ID e Pronës: G670

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate