Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 80.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes!

550 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Ka siperfaqe 80m² dhe organizohet ne 1 sallon ndenje, 1 ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar totalisht dhe disponon kondicionim. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36265
Cmimi: 550 €
Siperfaqja: 80.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G674
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate