Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 50.32 m2

Shitet ambient komercial tek Ish Parku i Autobuzave!

60.384 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Ish Parku i Autobuzave. Ambienti ka siperfaqe 50.32m². Ambienti eshte i organizuar ne open space dhe disponon fasad xhami & nje tualet. Prona eshte e pershtatshme per biznese te ndyshme si klinik dentare, sallon bukurie, zyre etj.. Ambienti ndodhet ne katin 0. Nje rast per mos tu humbur. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36215
Cmimi: 60.384 €
Siperfaqja: 50.32 m2
ID e Pronës: G669
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate