click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Your search results

Demo Property Template 4 Bakery

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Luxor 3, Pazari i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 119.3m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje rezidence luksoze vetem 4 minuta larg Pazarit te Ri. Rezidenca Luxor 3 eshte nje rezidence e cila ofron cilesi, standarde nderkombetare dhe komoditet. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim dhe punimet perfundojne ne Janar 2024. Cmimi 1550€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Shtoje te të preferuarat
Property Id :

Amenities and Features

Your Agent

Demo Property Template 4 Bakery

Demo Property Template 4 Bakery


Contact Me

Schedule a showing?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Property Views

Compare Listings