Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 344.30 m2

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

900.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile tek Milord Residence, Farke!

Vila organizohet ne ambientin e ngrënies, këndi i gatimit & kuzhina, të dyja ambiente të aksesueshme në verandë. Në të njëjtin kat ka edhe një tualet dhe nje dhome gjumi. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ku matrimonialja disponon garderobe me vete & eshte me dalje në verandë, ku secila disponon tualet me vete. Kati nëntokë i kësaj vile mund të shfrytëzohet si ambjent Teknik.

• Specifikime teknike:
Sipërfaqe kati  përdhe.…………………………….. 88.9 m²
Sipërfaqe kati i parë….…………………………….. 90.3 m²
Sipërfaqe kati nëntoke.……………………………. 108.1 m²
Sipërfaqe verande……………………………………. 57 m²
Sipërfaqe parkimi……………………………………. 40 m²
Sipërfaqe totale ndertimi…………………………. 344.3 m²
Sipërfaqe parcele………………………………………421.08 m²
Sipërfaqe pishine +jacuzzi..……………………… 32 m²

Cmimi : 900.000€

Kompleksi me i ri Milord residence ndodhet buze Liqenit Te Farkes. Vendndodhje fantastike, vetem 600 meter larg me autostraden e Tegut(prane daljes se surrelit) ofron qetesi, privatesi dhe nje pamje panoramike nga liqeni i Farkes. Ky kompleks shtrihet ne nje territor prej 6500 m2 truall i ndare ne 10 vila. Tipologjite e vilave qe ndodhen jane vilat e mesme dhe vilat e medha. Vilat e medha shtrihen ne vijen e pare me pamje totale nga liqeni dhe vilat mesatare me pamje po prap nga liqeni por me te reduktuar. Milord Residence ofron vila me dizajn shume te vecante dhe ofron 8 meter lartesi ne objekt: ndare ne katin nentoke 3 meter lartesi me drita natyrale (goje ujku), kati perdhe me lartesi 5 meter (i vetmi kompleks qe e ofron) dhe kati 1 me lartesi 3 m.
Veshja e vilave do jete me sistem kapot dhe rifinituarat do jene me veshje pllake si ne render ose material cimentato ne dukje si beton facavista. Kompleksi ne faze themelesh dhe perfundimi dhjetor 2024.
Kontakt :069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38645
Cmimi: 900.000 €
Siperfaqja: 344.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G918

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Parkim
Pishine
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate