Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 337.60 m2

Shitet vile 4 kateshe ne Fresk!

390.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile 4 kateshe ne Fresk. Prona ka siperfaqe totale ndertim 337.6m², sip trualli 231m² dhe 600m² toke. Vila organizohet ne: kati 0: ne ambient magazinimi. Kati i 1-re banim eshte i organizuar ne sallon, ambienti i gatimit ne vete, dhome gjumi, 1 tualet dhe nje korridor. Kati i 2-te banim eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje korridor. Kati i 3-te banim eshte papafingo open space. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 390.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33127
Cmimi: 390.000 €
Siperfaqja: 337.60 m2
Dhomat total: 7
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G289

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garazh
Hipoteke
Kopesht
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
1.107.612 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

3 BD
4 BA
417.90 m2
Vila
Shitje
826.748 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
374.80 m2
Vila
Shitje
691.470 €

Shitet vile tek Lake Shore Residences!

4 BD
4 BA
340.80 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate