Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 3,472.00 m2

Shitet Objekt Biznesi +Truall ne Rinas!

1.200.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Objekt Biznesi+Truall ne Rinas. Objekti ndodhet në zonën e Rinasit, ngjitur me Aeroportin “Nënë Tereza”. Objekti përfshin një sipërfaqje tokë arë prej 3472m² dhe një ndërtesë. Ndërtesa ka strukturë 2-katëshe ku:
-Kati i parë me sipërfaqje 130m² funksionon si Bar-Restorant
-Kati i dytë me sipërfaqje 130m² funksionon si Hotel i përbërë nga 4 Dhoma.
Objekti ofron dhe shërbime të tjera si Car Rental(Makina me Qera) ,Lavazh etj.
Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Opsion ideal investimi!
Cmimi 1.200.000€
Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33187
Cmimi: 1.200.000 €
Siperfaqja: 3,472.00 m2
ID e Pronës: G295
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate