Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 365.50 m2

Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes!

365.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes! Vila ka siperfaqe toke 505.1m² & siperfaqe ndertimi 365.5m². Organizohet ne: Kati 0: me siperfaqe 167.1m² eshte bosh dhe organzohet ne open space me dalje ne ballkon, perfekte per biznes. Kati 1-re: ka siperfaqe 198.4m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjent gatimi me oxhak me dalje ne ballkon. Tre dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Vila eshte projektuar dhe per 2 kate te tjera. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 365 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38666
Cmimi: 365.000 €
Siperfaqja: 365.50 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G920

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
3.000 €

Jepet me qera super vile ne Teg!

3 BD
3 BA
224.00 m2
Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate