Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 28,000.00 m2

Shitet toke tek Liqeni i Çerkezez!

280.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke tek Liqeni i Çerkezez! Prona ndodhet ne Tirane ne fshatin Cerkez-Morine buze liqenit te Cerkezit, kodrave te gjelberuara dhe te tarracuara te Kallmetit dhe Qinamit  me siperfaqe 28.000 m². Toka ne baze te pozicionimit dhe vendndodhjes eshte shume e pershtateshme per pike turistike,agroturizem,kamping dhe kampera, kantine vere,vreshta,ullishte,pemtore etj. Natyra e bukur,liqeni, qetesia dhe gjelberimi e bejne shume terheqes ambjentin. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 10€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33686
Cmimi: 280.000 €
Siperfaqja: 28,000.00 m2
ID e Pronës: G353

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
380.000 €

Shitet toke prane Teg!

2,595.00 m2
Toke
Shitje
100.000 €

Shitet tokë në Borsh, Sarandë!

1,500.00 m2
Toke
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate