Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 161.70 m2

Shitet super ambient komercial tek Sheshi Willson!

546.350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super ambient komercial tek Sheshi Willson, prane Fakultetit te Drejtesise! Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 161.7m², organizohet ne open space dhe disponon fasade xhami dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si bar, butik, zyre, klinike, etj. Prona ka mundesi verande. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi: 3378€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33192
Cmimi: 546.350 €
Siperfaqja: 161.70 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G296
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate