Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 137.40 m2

Shitet super ambient komercial tek Sheshi Willson!

480.900 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super ambient komercial tek Sheshi Willson, prane Fakultetit te Drejtesise! Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 137.4m², organizohet ne open space dhe disponon fasade xhami dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si bar, butik, zyre, klinike, etj. Prona ka mundesi verande. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi: 3500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33196
Cmimi: 480.900 €
Siperfaqja: 137.40 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G297
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate