Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 104.00 m2

Shitet ambient komercial tek Kodra e Diellit!

78.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Kodra e Diellit! Ambjenti ka siperfaqe 104m², ndodhet ne katin -1 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si palester, lavazh, parkim, etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi: 78.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33200
Cmimi: 78.000 €
Siperfaqja: 104.00 m2
ID e Pronës: G298
Kati i: -1

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate