Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 39.80 m2

Shitet post parkimi ne Rezidencen Urban Home, prane ish Stacionit te Trenit!

33.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet post parkimi ne Rezidencen Urban Home, prane ish Stacionit te Trenit! Prona ndodhet ne nje ndertim te ri qe perfundon ne qershor 2024 dhe ka siperfaqe bruto 39.8m²,ndodhet katin -2. Cmimi 33.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40908
Cmimi: 33.000 €
Siperfaqja: 39.80 m2
ID e Pronës: G1136

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate