Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 189.55 m2

Ekskluzive!! Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes!

426.487 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kavajes! Apartamenti ka siperfaqe 189.55m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon i cili ka askes nga te gjitha ambientet. Prona ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe ka cilesi ndertimi si Fasadë e Ventiluar; Ashensor Cilësor; Hidrosanitare Incaso; Dritare Termike etj. Cmimi 2250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36147
Cmimi: 426.487 €
Siperfaqja: 189.55 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G659

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate