Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 128.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana!

128.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Apartamenti ka siperfaqe 128m² dhe oganizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete  nje korridor dhe tualetin e perbashket.”Akses Tirana” eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Ndodhet ne hyrje të qytetit tè Tiranes, buze autostrades TR-DR, Ruga ’29 Nentori”, midis rrethrrotullimit “Shqiponja” dhe mbikalimit “Casaitalia”, buze Unazes se madhe te Tiranes, vetëm 15 min larg qendres së Tiranes. Cmimi: 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34152
Cmimi: 128.000 €
Siperfaqja: 128.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G417

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
259.610 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
199.70 m2
Apartament 3+1
Shitje
200.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

3 BD
2 BA
110.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
99.000 €

Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht!

3 BD
1 BA
97.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate