Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 203.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande!

450.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe totale 203m² ku 110m² eshte apartament dhe 93m² eshte verande dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande. Prona ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar i cili disponon: Sistem kapot, termoizolim, dritare dopio xham gas argon si dhe kane kubature te rregullt. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 450.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31850
Cmimi: 450.000 €
Siperfaqja: 203.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G128
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate