Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 193.00 m2

Shitet apartament 2+1+2+50m verande ne bregdetin e Vlores, Radhime!

300.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2+50m verande ne bregdetin e Vlores, Radhime. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe ofron nje shumellojshmeri facilitetesh, gjithashtu dhe nje pamje te mrekullueshme nga deti. Prona ka siperfaqe totale 193m²  ku 143m² eshte apartament & 50m²  verande, ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallatit te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pamje fantastike nga deti, 1 ambient ndenje & kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, 1 depo dhe verande. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobile te VIP SALOTI, ka ndricimi EGLO, pajisjet elektroshtepiake te markave me te mira, disponon sistem kondicionimi. Garazh i mbyllur eshte i perfshire ne cmim. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Cmimi 300.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34463
Cmimi: 300.000 €
Siperfaqja: 193.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G457

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garazh
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate