Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 111.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Barrikadave!

256.450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Barrikadave! Apartamenti ndodhet ne nje godine me 6 dhe 9 kate banim dhe 3 kate parkim nen toke, me siperfaqe 111.5m² dhe organizohet nga sallon me ambientin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet. Godina eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 2300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41999
Cmimi: 256.450 €
Siperfaqja: 111.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1247

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate