Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 98.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Prona ka siperfaqe 98m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar, i shtruar i gjithi me parket dhe ka kondicioner ne te gjitha ambjentet. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Prona ka orientim Jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 150.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32769
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 98.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G240
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate