Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.40 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

130.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti ka siperfaqe 107.4m² eshte i organizuar nga nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon i cili ka dalje nga te gjitha ambientet. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka orientim Lindje, shitet totalisht i mobiluar dhe disponon sistem chiller Daikin. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35008
Cmimi: 130.000 €
Siperfaqja: 107.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G521
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
214.568 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri!

2 BD
2 BA
142.48 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate